Naujausią dengės karštligės metodą galima nustatyti naudojant PGR aparatą

- Nov 29, 2019-

Denginio karštligės karštinė (DF) yra ūminė pernešėjų perduodama liga, kurią sukelia dengės karštligės virusas perduodamas per uodų pernešėjus. Šiuo metu yra keturi dengės karštligės virusų tipai: nuo Ⅰ iki Ⅳ. Liga pasireiškia Azijoje, Okeanijoje, Amerikoje ir Afrikoje ir yra labai rimta visuomenės sveikatos problema atogrąžų ir subtropikų regionuose.


Dengės viruso infekcija gali sukelti tokius simptomus kaip recesyvinė infekcija, dengės karštligės karščiavimas ir hemoraginis dengės karštligė. Dabartiniai dengės karštligės stebėjimo metodai apima ELISA serologiją, RT-PGR nukleorūgščių nustatymą, viruso išskyrimo sekos nustatymą ir imunofluorescencinio antigeno nustatymą. Tačiau fluorescencinio kiekybinio PGR nukleino rūgšties nustatymo metodas gali būti labiau intuityvus


imageimage
RT-PGR aparatas Branduolinės rūgšties ekstrahavimo mašina


Stebėkime kartu su redaktoriumi, kad pamatytume, kaip profesionalios laboratorijos naudoja realaus laiko PGR aparatą tikrindami dengės karštligės virusą!


Kai į laboratoriją patenka įtariamo dengės karštligės karštinės kraujo mėginys, bandytojas realaus laiko fluorescencinę RT-PGR atlieka viruso nukleorūgštimi, paimtai iš mėginio, palyginti su genetiniu taikiniu, ir nustato neigiamą bei teigiamą kontrolę, kad būtų užtikrintas patikimumas. bandymo.


Aptikimo procesas

imageimage

Karščiavimas, bėrimas, raumenų ir sąnarių skausmai ...

Kraujo mėginiai, paimti po išankstinės klinikinės diagnozės vietos medicinos įstaigoje
imageimage
Paciento kraujo mėginys išsiųstas į CDC Kraujo mėginių paruošimas
imageimage
Išgaunama virusinė nukleino rūgštis Buvo išbandyti viruso tiksliniai genai, o teigiami tyrimo rezultatai patvirtino dengės karštligės diagnozę.


Sparčiai tobulėjant gyvybės mokslams, laboratoriniai diagnostikos metodai dengės karštligės virusu buvo nuolat tobulinami. Realaus laiko fluorescencinis RT-PGR aptikimas tiesiogiai nustato dengės karštligės viruso genus nuo geno lygio. Jis pasižymi dideliu jautrumu, specifiškumu ir tikslumu. Mėginiuose greitai aptikkite dengės karštligės viruso nukleorūgštis ir surinkite jas.


Laiku aptikti yra labai svarbu


Ankstyvasis dengės karštligės karščiavimas dažniausiai yra karščiavimas, be specifinių simptomų ir požymių, panašių į daugelio ūmių karščiavimo ir kraujavimo sutrikimų klinikines apraiškas. Virusinė nukleorūgščių aptikimas yra tinkamiausias metodas ankstyvam dengės karštligės atvejų nustatymui. Paprastai viruso nukleorūgščių aptikimo dažnis kraujo mėginiuose yra didelis per 6 dienas nuo ligos pradžios.


Atsiradus įtariamiems dengės karštligės simptomams, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.


Laiku paimkite kraujo mėginius ir kuo greičiau nusiųskite juos tikrinti, kad būtų galima veiksmingai profilaktiškai ir gydyti!

image